Këngëtarja e njohur shkëlqen në mbrëmjen e maturës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 29-05-2016 Këngëtarja e njohur shkëlqen në mbrëmjen e maturës (Foto)

Të gjithë i njohim këngët e saj, të cilat vitet e fundit kanë qenë hite absolute, por shumë pak e dinë se Kida sapo ka përfunduar gjimnazin dhe dje ka qenë në mbrëmjen e maturës.

Këngëtarja nga Kosova ka shkëlqyer në këtë ceremoni të veçantë, duke tërhequr padyshim vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Bukuroshja ka pak ditë që ka publikuar këngën e saj më të re “Ja kem nis” dhe për momentin është duke shijuar suksesin e saj në Kosovë dhe Shqipëri. 

13322132_1056961421040945_5059039170522106731_n.jpg

13256987_1056639367736178_361299894_n.jpg

13256564_1792608054301249_850836279_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027153015136719
array(1) { ["section"]=> string(61) "kengetarja-e-njohur-shkelqen-ne-mbremjen-e-matures-foto-41808" }