Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Më le, më ike...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 14-11-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Më le, më ike...

Këngëtarja dhe modelja e njohur nga Kosova, Afërdita Dreshaj ka humbur një person të shtrenjtë të familjes.

Dreshaj ka humbur gjyshen e saj,  pasi referuar postimit në rrjetet sociale kishte një marrëdhënie shumë të mirë me gjyshen e saj të ndjerë.

“Gjyshja ime, e shtrejnta ime, e forta, zemra ma e madhe... me le... me ike.. u prehsh ne paqe”, shkruan Afërdita Dreshaj.

 

afwerdita.jpg

 

largea_aferdita1428783924.jpg

 

Aferdita-Dreshaj-sexy.png

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina Fara nuk përmbahet më: Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë
Aktori i Portokallisë në zi, humb njeriun e dashur: Ke lënë mirësi tek çdo njeri që njeh »
Article Logic
Execution time: 0.023463010787964
array(1) { ["section"]=> string(73) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-humb-njeriun-e-shtrenjte-me-le-me-ike-99533" }