Këngëtarja e njohur shqiptare i futet gazetarisë, tashmë prezantuese në këtë televizion

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:29 16-11-2016 Këngëtarja e njohur shqiptare i futet gazetarisë, tashmë prezantuese në këtë televizion

Këngëtarja e njohur shqiptare Marsela Çibukaj ka ndërrmarrë një aventurë të re. Tashmë këngëtarja do të shfaqet në rolin e prezantueses radio-televizive.

Lajmin e bën të ditur vetë Marsela ndërsa shkruan:

“Nis kështu një aventurë e re , një aventurë Radio dhe Televizive , në një rol të ri për mua, ai i prezantueses .

Një profil i cili i bashkangjitet rrugëtimit tim  tashmë të konsoliduar në skenë si këngëtare. Intervista, bashkëbisedimeplot humor, kuriozitete dhe mbi të gjitha plot muzikë rreth jetës, rreth sukseseve, vështirësive, pasioneve, kujtimeve dhe ëndrrave të personazhe të ndryshëm dhe të dashur për publikun.

Çdo të martë dhe të enjte , ora 23•• " Turni i 3- të" në RTSH si edhe ne RADIO TIRANA nën shoqërinë time, Marsela Cibukaj ose thjesht Marsela ?. Pra sonte ora 23•• ...dhe mos harroni të më uroni fat”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075390338897705
array(1) { ["section"]=> string(92) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-i-futet-gazetarise-tashme-prezantuese-ne-kete-televizion-59678" }