Këngëtarja e njohur shqiptare “i vë flakën” Instagramit, zhvesh bluzën, ul streçet dhe nuk i lë më vend imagjinatës (FOTO +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 12-10-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare “i vë flakën” Instagramit, zhvesh bluzën, ul streçet dhe nuk i lë më vend imagjinatës (FOTO +16)

Është cilësuar gjithnjë si një këngëtare provokuese me format e saj të bollshme.

Enca Haxhia nuk i ka lënë vend imagjinatës me një foto që ka psotuar sot në instastory.

Ajo shfaqet mjaft provokuese vetëm me reçipeta, duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik. Po ashtu, Enca ka provokuar edhe duke zbuluar pak edhe poshtë streçeve të saj të ngushta dhe duke na treguar se mban të brendshme ngjyrë të zezë.

Nuk dihet se çfarë ka dashur të na thojë Enca me këtë foto, por e sigurt është se ata nën moshën 16 vjeç dhe ata me zemër nuk sugjerohet ta shikojnë. 

 

enc.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmohet fizikisht në Akademinë e Arteve këngëtari i “Asgjë sikur Dielli”
E trishtë! E humbi pak muaj më parë, këngëtari i njohur publikon foto nga varri i njeriut të dashur (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017590045928955
array(1) { ["section"]=> string(125) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-i-ve-flaken-instagramit-zhvesh-bluzen-ul-strecet-dhe-nuk-i-le-me-vend-imagjinates-foto-16-95638" }