Këngëtarja e njohur shqiptare publikon foton me bashkëshortin dhe fëmijët: Secili të mbajë kopjen e vet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 26-10-2016 Këngëtarja e njohur shqiptare publikon foton me bashkëshortin dhe fëmijët: Secili të mbajë kopjen e vet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orgesa Zaimi publikon një foto me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët e tyre.

Familja ka zgjedhur të bëjë pak shopping ndërsa diçitura me të cilën shoqëron foton rokierja është vërtet pikante. “Secili të mbajë kopjen e vet”, shkruan Orgesa duke na lënë të kuptojmë kështu se njëri i ngjan atij dhe tjetri asaj.

Këngëtarja njihet që herët me Mentor Beqajn, pedagogun në Fakultetin e Shkëncave Sociale që sot është bashkëshorti  i saj dhe të dy janë prindër të një vajze e një djali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025163888931274
array(1) { ["section"]=> string(108) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-publikon-foton-me-bashkeshortin-dhe-femijet-secili-te-mbaje-kopjen-e-vet-57462" }