Këngëtarja e njohur shqiptare ‘pushton’ revistën amerikane ‘Paper’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:30 18-10-2016 Këngëtarja e njohur shqiptare ‘pushton’ revistën amerikane ‘Paper’ (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare ‘pushton’ revistën amerikane Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërorr, Rita Ora ka ‘pushtuar’ faqen e parë të revistës amerikane ‘Paper’.

‘Rita Riot’ mban titullin artikulli i cili flet për këngëtaren shqiptare të cilën ata e cilësojnë si person të thjeshtë pavarsisht arritjeve që ka pasur.

“Një pub plot me njerëz duke pirë birra dhe duke shikuar futboll, e veshur me pantallona të rehatshme, është idea e saj për një natë të mrekullueshme”, shkruan ‘Paper’ për Ritën.

Artistja ka folur edhe për pjesëmarrjen e saj në ‘America’s Next Top Mode’, si anëtare e jurisë dhe thotë se ky edicion i shoë-t do të jetë shumë më ndryshe nga ai që kanë parë amerikanët më herët.

rita.jpgrita2.jpgrita3.jpgrita4.jpgrita5.jpgrita6.jpgrita7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfimi i Valbona Selimllarit: Çfarë nuk i kursej kurrë fëmijëve të mi... (VIDEO)
Aktori i njohur publikon foto me ‘Lolitën’: E gjeta..! E kërkon një shtet i tërë, unë e gjej duke pirë kafe »
Article Logic
Execution time: 0.022049188613892
array(1) { ["section"]=> string(73) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-pushton-revisten-amerikane-paper-foto-56586" }