Këngëtarja e njohur shqiptare sfidon të ftohtin, kërcen në borë gjysmë e zhveshur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:37 11-01-2019 Këngëtarja e njohur shqiptare sfidon të ftohtin, kërcen në borë gjysmë e zhveshur

Këngëtarja e njohur shqiptare Diona Fona na ka futur të dridhurat në këto ditë të acarta dimri.

Gjysmë e zhveshur, Diona ka dalë e mbështjellë me një robdeshambër në borë.

Këngëtarja e ka hedhur tutje robdeshambërin dhe është shtrirë në borë vetëm me bikini.

Diona kërcen në borë në tingujt e këngës 'Feeling', ndërkohë që duket se nuk do t'ia dijë shumë për të ftohtin.

tgjugh.jpg

jlk.jpg

ghkl.jpg

gfhj.jpg

k;l.jpg

kl;l.jpg

hjlk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022674083709717
array(1) { ["section"]=> string(87) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-sfidon-te-ftohtin-kercen-ne-bore-gjysme-e-zhveshur-148419" }