Këngëtarja e njohur shqiptare shkel me këmbë zbukurimet e Tiranës, zbuloni qëllimin e këtij veprimi (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:06 12-01-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare shkel me këmbë zbukurimet e Tiranës, zbuloni qëllimin e këtij veprimi (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi njihet tashmë për stilin e saj dhe për këpucët moderne që gjithmonë mban veshur.

Por, në foton e fundit këngëtarja duket se ka gjetur vendin e ‘papërshtatshm’ për të treguar këpucët moderne.

Nëpërmjetë fotos shihet qartë se Jonida ka shkelur me këmbë zbukurimet e Vitit të Ri me qëllimin për të krijuar një foto artistike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25067114830017
array(1) { ["section"]=> string(109) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-shkel-me-kembe-zbukurimet-e-tiranes-zbuloni-qellimin-e-ketij-veprimi-foto-65346" }