Këngëtarja e njohur zihet me të dashurin në publik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 11-07-2018 Këngëtarja e njohur zihet me të dashurin në publik Rihanna me te dashurin

Këngëtarja e njohur, Rihanna dhe I dashuri i saj Hassan Jameel po kalojnë disa ditë pushimi në Meksikë, në Puerto Vallarta.

 

Por mesa duket gjërat nuk po shkojnë siç duhet, pas lajmeve se ata ishin ndarë, fjalët u hodhën poshtë sepse këngëtarja shihet nën shoqërinë e Hassan.

 Por çifti është fotografuar sërish mes zënkash dhe këtë herë në pishinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gentian Zenelaj sqaroi sherrin me aktorët, i përgjigjet rrufeshëm Jul Deda: Ai e ka me mua, të vijë të më thotë...
Luana Vjollca 'djeg' rrjetin, trup seksi e forma bombastike »
Article Logic
Execution time: 0.064198970794678
array(1) { ["section"]=> string(57) "kengetarja-e-njohur-zihet-me-te-dashurin-ne-publik-127553" }