Këngëtarja me famë botërore ndezi Tiranën sonte, zbulohet detaji tronditës: S'do ta besoni çfarë i ndodhi disa ditë më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:46 29-11-2017 Këngëtarja me famë botërore ndezi Tiranën sonte, zbulohet detaji tronditës: S'do ta besoni çfarë i ndodhi disa ditë më parë

Sonte në mbrëmje në kryeqytet po festohet “Nata e Bardhë” me një koncert të madh në sheshin “Skënderbej”, me të ftuar këngëtaren me famë botërore Emeli Sande.

Është bërë traditë që çdo vit në Shqipëri të vijë një këngëtar i famshëm ashtu siç ka ndodhur edhe më parë me Rita Orën, Jessie J.

Ndoshta nuk e dinit por më parë këngëtarja Sande ka rënë pre e një skene të tmerrshme të vjedhjes online, sepse i kanë vjedhur 300 mijë paund nga llogaria bankare. Ngjarja ndodhi disa ditë më parë, kur ish-bashkëshorti i këngëtares, Adam Gouraguine u vu në shënjestër të hajdutëve, të cilët përdorën të dhënat personale të llogarisë bankare të tij dhe transferuan 300 mijë Paund.

Gouraguine vuri re lëvizjen e dyshimtë të parave dhe kontaktoi menjëherë me bankën, e cila ndërpreu vjedhjen e parave. Fatmirësisht autoritetet kapën dhe autorin që është Rasad Salam.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Verë e kuqe me çokollatë të nxehtë, trendi i ri për të festat e fundvitit
Këngëtarja shqiptare shantazhon futbollistin e Milanit me shtatzani të rreme »
Article Logic
Execution time: 0.020472049713135
array(1) { ["section"]=> string(128) "kengetarja-me-fame-boterore-ndezi-tiranen-sonte-zbulohet-detaji-trondites-s-do-ta-besoni-cfare-i-ndodhi-disa-dite-me-pare-101279" }