Këngëtarja ndryshon look, kësisoj se keni parë kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 15-09-2016 Këngëtarja ndryshon look, kësisoj se keni parë kurrë

Këngëtarja shqiptare Merita Haxhiu, e cila nga të gjithë njihet me nofkën “Gugu”, ka ndryshuar look.

Kjo nuk është hera e parë që Gugu shkon nga ekstremi në ekstrem përsa i përket pamjes së saj. E kemi parë bjonde, brune, flokëkuqe dhe rozë.

Kësaj radhe ajo ka vendosur t’i kthehet edhe njëherë ngjyrës bjonde platin. Gjithashtu i ka prerë flokët të shkurtra. Si kurrë më parë, Gugu duket mjaft mirë me look-un e ri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035234928131104
array(1) { ["section"]=> string(57) "kengetarja-ndryshon-look-kesisoj-se-keni-pare-kurre-53033" }