Këngëtarja nga Shqipëria pozon nudo (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:08 21-10-2016 Këngëtarja nga Shqipëria pozon nudo (Foto)

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka qenë në qendër të mediave rozë, për veshjet dhe arritjet e saj.

Pas fotove të bëra publike gjatë verës ku këngëtarja u fotografua “topples” nga paparaci ajo vjen me një set fotografik nudo.

Fotoja e realizuar nga Avni Selmani është publikuar nga vet Bleona në Instagram. 

bleona.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022043943405151
array(1) { ["section"]=> string(46) "kengetarja-nga-shqiperia-pozon-nudo-foto-56970" }