Këngëtarja pengohet gjatë intervistës “live” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 23-05-2016

Këngëtarja Ariana Grande është bërë pjesë e një incidenti të sikletshëm në Billboard Music Awards 2016.

Gjatë momentit që po ngjiste shkallët për të dhënë një intervistë të shkurtër, Grande është penguar dhe ka rrezikuar të rrëzohet në tokë. Fatmirësisht ka qenë ndërhyrja e gazetares dhe një personi tjetër që i kanë ardhur në ndihmë këngëtares, duke shmangur rrëzimin.

Ariana Grande e ka kaluar me humor këtë moment të sikletshëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja i dërgon mesazh Arjan Çanit “live” gjatë spektaklit, ja si i përgjigjet ai
Era Istrefi “live” në radion franceze. Në fillim duket sikur do e shkatërrojë këngën por pastaj... »
Article Logic
Execution time: 0.018275022506714
array(1) { ["section"]=> string(54) "kengetarja-pengohet-gjate-intervistes-live-video-41297" }