Këngëtarja përformon live, por askush se ka mendjen tek muzika... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:29 22-08-2016 Këngëtarja përformon live, por askush se ka mendjen tek muzika... (Foto)

Këngëtarja me famë botërore ka mbajtur një koncert live duke i bërë të gjithë ti kënë sytë nga ajo.

Ciara kishte veshur një fustan ekstravagat dhe teksa performonte ekzspozonte mjaft nga trupi i saj.

Ajo  performoi cover-in e këngës ‘Good To Me with The Roots ‘ nga grupi S.O.S. Apollo në Hamptons ndërkohë që mediat shkruasjnë se fansat shijuan këngëtaren dhe askush se kishte mendjen tek muzika.

Diva 30-vjeçare e R & B kishte veshur një fustan blu dhe çizme të gjata të punuara nga stilistët Rob Zangardi & Mariel Haenn.

 

ciara3.jpgciara1.jpgciara5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029024124145508
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-performon-live-por-askush-se-ka-mendjen-tek-muzika-foto-50526" }