Këngëtarja pozon me tuta dhe papuçe në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 19-12-2016 Këngëtarja pozon me tuta dhe papuçe në mes të rrugës (FOTO)

Këngëtarja Tuna Sejdiu ka shijuar rrezet dimërore, teksa ka dalë nga shtëpia me tuta, këpucë me push, triko të gjerë dhe një shall të madh.

Teksa ka posuar pranë një muri, Tuna ngjan shumë bukur dhe mëse në formë.

 tuna_sejdini.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052322864532471
array(1) { ["section"]=> string(63) "kengetarja-pozon-me-tuta-dhe-papuce-ne-mes-te-rruges-foto-63138" }