Këngëtarja provokon nga Maldivet, mëson sportin e veçantë dhe komenton me personazhet publike (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 13-02-2017 Këngëtarja provokon nga Maldivet, mëson sportin e veçantë dhe komenton me personazhet publike (FOTOT)

Këngëtarja Ledina Çelo po shijon pushimet me familjen e saj në Maldive. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një sërë fotosh por edhe video, nga deti, me fëmijët si e saj, si dhe duke mësuar të bëjë sërf.

Këngëtarja ngjan mëse në formë teksa ka pozuar me bikini, ndërsa vitet për të mbeten vetëm numra.

ledina.png

Sportistja Dorina Mema nuk ka nguruar të komentojë në një nga fotot, ku ka nis dhe bashkëbisedimi mes dy vajzave.

dorinamema_official: E mir o mir, i ke te paguara nga une ato shijojeeeee ate vend

dorinamema_official na i bere pak zili ti

dorinamema_official@ledinacelo eee nuk quhet me femijet, o ma o ma o ma. bohu gati harbohemi ne singapor

ledinacelo@dorinamema_official ke sh te drejte ❤

ledi.png

Po ashtu dhe Besa Kokëdhima ka uruar Ledinën për ditëlindjen e saj  në një koment në Instagram.

 le.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028079986572266
array(1) { ["section"]=> string(104) "kengetarja-provokon-nga-maldivet-meson-sportin-e-vecante-dhe-komenton-me-personazhet-publike-fotot-68600" }