Këngëtarja provokon sërish nga Londra, këtë herë me të brendshme të kuqe (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 27-12-2016 Këngëtarja provokon sërish nga Londra, këtë herë me të brendshme të kuqe (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar sërish nga Londra teksa ka pozuar me një parë reçipeta të kuq nga shtrati.

Enca gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes për ekspozimin e hireve të saj, e kritikur por dhe e përlqyer nga ndjekësit. Edhe sot në këtë peridhë festash ajo ka pozuar me të brendshme të kuqe duke e ndezur akoma më shumë atmosferën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02711296081543
array(1) { ["section"]=> string(82) "kengetarja-provokon-serish-nga-londra-kete-here-me-te-brendshme-te-kuqe-foto-63934" }