Këngëtarja rrihet keq, publikon foton në Facebook dhe shkruan: Bravo të qoftë për këtë burrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:04 01-07-2016 Këngëtarja rrihet keq, publikon foton në Facebook dhe shkruan: Bravo të qoftë për këtë burrë

"Bravo të qoftë për këtë burrë. Vetëm pse e dua Serbinë! Sido që të jetë, nuk më frikësojnë rrahjet tuaja. Por le ta shohin këtë të gjithë. Zi në të bardhë”.

Kështu shkruan këngëtarja serbe Dunja Iliq teksa publikon foton e rrahjes barbare në rrjetet sociale.

Ajo jeton në Prishtinë dhe ka festuar edhe fitoren e kombëtares shqiptare me Rumaninë duke marrë komente pafund negative nga serbët por nuk dihet pse ka ndryshuar mendje dhe ka shkruar se e do Serbinë duke aluduar se këtë gjë mund t’ia ketë bërë një shqiptar.

kengetarja.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026760101318359
array(1) { ["section"]=> string(96) "kengetarja-rrihet-keq-publikon-foton-ne-facebook-dhe-shkruan-bravo-te-qofte-per-kete-burre-45170" }