Këngëtarja shqiptare e “dehur” nga dashuria, shikoni si e shpreh në rrjetet sociale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 05-03-2017 Këngëtarja shqiptare e “dehur” nga dashuria, shikoni si e shpreh në rrjetet sociale (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, e njohur për zërin e saj të veçantë prej pak kohësh duket sikur ka rënë në qetësi, por është mëse e justifikuar për këtë.

Vesa Luma, prej gati një viti është bërë nënë, pas martesës me reperin shqiptar Big Basta, me të cilin kanë një djalë të quajtur Lian.

Në Instagram ajo ka postuar një foto me “princin” e saj të vogël, të cilin e ka cilësuar dritën, diellin dhe jetën e saj.

Në fakt, të gjithë bebet janë të tillë, por vogëlushi i Vesës duket një dritë e vërtetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029818058013916
array(1) { ["section"]=> string(91) "kengetarja-shqiptare-e-dehur-nga-dashuria-shikoni-si-e-shpreh-ne-rrjetet-sociale-foto-70792" }