Këngëtarja shqiptare e emocionuar, ja mesazhi prekës që i dedikon motrës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 20-10-2016 Këngëtarja shqiptare e emocionuar, ja mesazhi prekës që i dedikon motrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora e emocionuar i ka dedikuar një mesazh prekës motrës së saj e cila sot festoon ditëlindjen.

Ora shkruan se ajo është kjo që është sot falë dashurisë dhe përkujdesjes së motrës së saj.

“Çfarë do të bëja pa ty? Vetëm zoti e di. Ti je gjithçka dhe arsyeja pse unë kjo që jam sot. Sa herë më bërtet e bën sepse më do. Mbaj mend që mami na vishte njësoj dhe un do qaja sepse nuk kisha të njëjtat rroba si ti dhe ti më jepje të tuat, sepse kjo është ajo që bëjnë motrat e mëdha.

Ne ndërtuam çdo gjë bashkë dhe do vazhdojmë gjithmonë bashkë. Jam kaq krenare për ty dhe për çdo gjë që ke arritur deri tani. Gëzuar ditëlindjen motër” shkruan ajo.

rita_ora.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031106948852539
array(1) { ["section"]=> string(77) "kengetarja-shqiptare-e-emocionuar-ja-mesazhi-prekes-qe-i-dedikon-motres-56848" }