Këngëtarja shqiptare e pandalshme, vijon transformimin: Kjo është fotoja më e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:08 07-10-2016 Këngëtarja shqiptare e pandalshme, vijon transformimin: Kjo është fotoja më e fundit

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi është e pandalshme në rrugën e saj për të qenë në superformë.

Dhe duket se ia ka dalë tashmë pas luftës së gjatë me kilogramët e tepërt.

Kjo është fotografia më e fundit e Lindës që e tregon këngëtaren me zërin potent në formën më të mirë të mundshme. Linda nuk harron asnjëherë t’i ekspozojë format e saj tani që i ka.

lind.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022175073623657
array(1) { ["section"]=> string(88) "kengetarja-shqiptare-e-pandalshme-vijon-transformimin-kjo-eshte-fotoja-me-e-fundit-55351" }