Këngëtarja shqiptare feston Krishtlindjet me Donald Trump, publikohen fotot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 25-12-2016 Këngëtarja shqiptare feston Krishtlindjet me Donald Trump, publikohen fotot

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, tashmë me famë ndërkombëtare ka festuar Krishtlindjet pranë presidentiti Donald Trump. Ajo nuk ka nguruar të ndajë video dhe foto nga ceremonia.

Bleona i ka uruar të gjithë ndjekësit e saj “Gëzuar Krishtlindjet nga Amerika". 

 dddddddddddddddddddddddddd.pngdddddd.png

Merry Christmas #America ❄️❄️❄️❄️❄️❄️??????????????????? #proud

A video posted by Bleona (@iambleona) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026356935501099
array(1) { ["section"]=> string(80) "kengetarja-shqiptare-feston-krishtlindjet-me-donald-trump-publikohen-fotot-63709" }