Këngëtarja shqiptare guxon, heq reçipetat dhe zbërthen pantallonat (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 20-02-2017 Këngëtarja shqiptare guxon, heq reçipetat dhe zbërthen pantallonat (FOTOT)

Interesante dhe ndryshe vjen këngëtarja e njohur shqiptare Sheila Haxhiraj në këtë set të ri fotografik.

Pa reçipeta, me një këmishë të lidhur lart, pantallonat, zbërthyer dhe getat rrjetë të ngritura mbi pantallonat e grisura, e sjellin ndryshe Sheilën.

Këngëtarja duket tejet provokuese dhe ‘trendy” në fotot që kanë marrë pëlqimet e para nga ndjekësit në rrjetin social Instagram.

she.png

she1.png

she2.png

shel.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026612997055054
array(1) { ["section"]=> string(77) "kengetarja-shqiptare-guxon-heq-recipetat-dhe-zberthen-pantallonat-fotot-69328" }