Këngëtarja shqiptare hidhet në ajër në ditën e Pavarësisë, ja çfarë mënyre zgjedh për të uruar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:11 28-11-2016 Këngëtarja shqiptare hidhet në ajër në ditën e Pavarësisë, ja çfarë mënyre zgjedh për të uruar (FOTO)

Këngëtarja Eni Koçi ka përcjellë urimin e saj në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Ajo ka postuar një foto teksa hidhet përpjetë dhe ka bërë shqiponjën dy krenare me duart e saj.

“Urime 104 Vjetorin e Pavarësis Shqipëria Ime Happy Independence Day Albania. Një Komb, Një Gjuhë, Një Gjak❤”-shkruan Eni Koçi.

 

 eni_koci.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02945613861084
array(1) { ["section"]=> string(104) "kengetarja-shqiptare-hidhet-ne-ajer-ne-diten-e-pavaresise-ja-cfare-menyre-zgjedh-per-te-uruar-foto-60932" }