Këngëtarja shqiptare i befason të gjithë, i nënshtrohet operacionit dhe publikon foton

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 01-02-2017 Këngëtarja shqiptare i befason të gjithë, i nënshtrohet operacionit dhe publikon foton

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri i është nënshtruar një operacioni dhe i ka habitur të gjithë kur ka publikuar këtë foto.

Askush deri më tani nuk e ka ditur për problemin e saj në këmbë por këngëtarja ka njoftuar se operacionin e ka realizuar pikërisht në këmbën e saj.

Këtë foto e ka publikuar fill pas ndërhyrjes në Zvicër.

 adelina_1485952569-4864175.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024556159973145
array(1) { ["section"]=> string(91) "kengetarja-shqiptare-i-befason-te-gjithe-i-nenshtrohet-operacionit-dhe-publikon-foton-67356" }