Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, me syze dhe fustan seksi, i del VIDEO duke mjelë LOPËN

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 30-05-2018 Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, me syze dhe fustan seksi, i del VIDEO duke mjelë LOPËN Alberie Hadërgjonaj

Personazhet e njohura jemi mësuar t’i shohim në daljet e tyre publike të kuruar dhe gjithmonë të kujdesshëm për imazhin e tyre.

Por në puntatën e fundit të spektaklit “Xing me Ermalin”, zbuluam një anë tjetër të këngëtares Albërie Hadërgjonaj. Ajo është bërë pjesë e shumë skenave humoristike, dhe njëra prej tyre ishte teksa mjelë lopën me një fustan seksi.

Ka qenë Ermali që e ka publikuar videon, ndërkohë Albërie shkruan: “Vdica ai qe po gjëmoja ta milja ishte dem. Po syzet e fustani gjasme sexy per humor praaaa. Amon ca që shajn mirë bëjn se na mbrojn nga syri keq. Ehhhh ju bëft halla paqi nji gjumë të qet sonte”.

 

Leku e co qumeshtin perpjete ??

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E tradhëtoi 35 herë, e dashura fal Mërgim Mavrajn dhe bashkohen sërish
Humbi jetën në aksident me motor, aktori i “Ertugrul” përcillet për në banesën e fundit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.024209976196289
array(1) { ["section"]=> string(99) "kengetarja-shqiptare-i-habit-te-gjithe-me-syze-dhe-fustan-seksi-i-del-video-duke-mjele-lopen-122652" }