Këngëtarja shqiptare mes luksit, zbulon për fansat se jeton në lagjen më të pasur të Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 11-11-2016 Këngëtarja shqiptare mes luksit, zbulon për fansat se jeton në lagjen më të pasur të Tiranës

Këngëtarja Poni është një personazh jo pak i rezervuar sa i takon detajeve të jetës private. Ajo flet rrallë dhe pak për jetën e saj bashkëshortore e atë familjare.

Por sot ka zbuluar pikërisht vendin ku jeton me të shoqin dhe fëmijën e tyre. Këngëtarja Poni zotëron një vilë në lagjen e pasur në periferi të Tiranës “Rolling Hills”, aty ku banojnë edhe familjet më të kamura të kryeqytetit. Këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon pamjen nga vila e saj, duke iu gëzuar ikjes së shirave. (Who)

15057997_10211184845156309_2017215490_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026451826095581
array(1) { ["section"]=> string(97) "kengetarja-shqiptare-mes-luksit-zbulon-per-fansat-se-jeton-ne-lagjen-me-te-pasur-te-tiranes-59234" }