Këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së parë, zbulon gjininë e fëmijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:55 27-01-2017 Këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së parë, zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtarja e njohur shiptare, Adelina Ismaili disa muaj më parë bëri të ditur lajmin se është në pritje të fëmijës së parë.

Dhe vetëm një ditë më parë këngëtarja ka zbuluar për të gjithë edhe gjininë e fëmijës.

Sipas ‘Ekspress’ Ismaili është në pritje të një djali dhe raportohet se çifti është mjaft i lumtur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028664112091064
array(1) { ["section"]=> string(80) "kengetarja-shqiptare-ne-pritje-te-femijes-se-pare-zbulon-gjinine-e-femijes-66811" }