Këngëtarja shqiptare në zi, humb njeriun e dashur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 23-02-2017 Këngëtarja shqiptare në zi, humb njeriun e dashur

Këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj po kalon një moment vërtet të dhimbshëm.

Këngëtarja ka humbur gjyshin e saj, një njeri i shtrenjtë në familje. Ja ku e shohim në këtë foto të hershme Afërditën veshur me kostumin popullor teksa qëndron e buzëqeshur krah tij.

Këngëtarja prej ditësh tashmë, nuk ka publikuar asgjë në rrjetet sociale dhe po e kalon gjithë këtë situatë mbyllur në vetvete. 

af.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026504039764404
array(1) { ["section"]=> string(54) "kengetarja-shqiptare-ne-zi-humb-njeriun-e-dashur-69661" }