Këngëtarja shqiptare: Nuk mund të ndihem më seksi se kaq (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:58 19-08-2016 Këngëtarja shqiptare: Nuk mund të ndihem më seksi se kaq (Foto)

Megjithëse prej disa kohësh ajo qëndron larg skenës së muzikës, këngëtarja Zaimina Vasjari, vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Ajo ka shpërndarë një fotografi provokuese për për ndjekësit e saj në Instagram teksa pozon me një fustan të hapur që i ekspozon gjoksin bombastik, dhe plotësisht e ndërgjegjshme shkruan se nuk mund të ndihet më seksi se kaq dhe duket se ka plotësisht të drejtë.

Scresdfsdf3e333shot_1.jpg

Scsefsefefsef4444shot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020653009414673
array(1) { ["section"]=> string(66) "kengetarja-shqiptare-nuk-mund-te-ndihem-me-seksi-se-kaq-foto-50255" }