Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, publikon foto me hashash (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 14-11-2017 Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, publikon foto me hashash (FOTO)

Ajo është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale dhe gjithnjë ndan me fansat momente nga jeta e saj private.

Ndërsa këtë herë duket se Enca nuk është përmbajtur edhe kur bëhet fjalë për lëndët narkotike.  Në një foto të postuar së fundmi, këngëtarja i ka prezantuar ndjekësit e saj me mikun më të ri. Ndërsa ky mik është një llullë që pihet hashash.

Sakaq, këngëtarja ndodhet në Amsterdam, duke qenë se Holanda e lejon pirjen e hashashit, kjo nuk e ka penguar Encën t’a provojë. 

 

enca-2.jpg

ENCA.PNG

 

 

EN.PNG

646827__Bk_kzRJzW.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Valbona Selimllari braktis Tv Klan, ja në cilin televizion do shfaqet tani
Rrëfehet “doktori” i Portokallisë: Ja si grindemi me stafin »
Article Logic
Execution time: 0.024065017700195
array(1) { ["section"]=> string(70) "kengetarja-shqiptare-nuk-permbahet-publikon-foto-me-hashash-foto-99557" }