Këngëtarja shqiptare publikon foto LAKURIQ mbi shtrat, ndizet rrjeti  

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:35 14-06-2018 Këngëtarja shqiptare publikon foto LAKURIQ mbi shtrat, ndizet rrjeti   Fjolla Morina

Ajo shfaqet gjithmonë në super formë, edhe pse është në nënë e dy fëmijëve.

Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina, e cila mesa duket ditën e sotme është zgjuar shumë në formë. Bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet e zhveshur mbi shtrat ku ka mbuluar vetëm pjesën intime, dhe plot energji pozitive.

Epo më mirë se kështu, nuk mund t’i përshëndeste fansat bukuroshja Fjolla Morina.

 -640-0-5b22458436682.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029096126556396
array(1) { ["section"]=> string(74) "kengetarja-shqiptare-publikon-foto-lakuriq-mbi-shtrat-ndizet-rrjeti-124364" }