Këngëtarja shqiptare publikon foto pa grim, habiten fansat: Kush je moj ti (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:33 16-02-2017 Këngëtarja shqiptare publikon foto pa grim, habiten fansat: Kush je moj ti (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Flaka Krelani nuk heziton për asnjë moment të publikojë për fansat fotografi nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku është shfaqur pa grim dhe duket krejtësisht ndryshe.

Rrallëherë këngëtarja publikon foto pa grim dhe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga fansat e saj të cilët shkruajnë se nuk njihet.

“Kush je moj ti” komenton një nga fansat e saj i habitur.

kush.jpg

flaka2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027642011642456
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-shqiptare-publikon-foto-pa-grim-habiten-fansat-kush-je-moj-ti-68946" }