Këngëtarja shqiptare publikon video nga shtrati, “tërbon” fansat me lëvizjet seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 30-11-2017 Këngëtarja shqiptare publikon video nga shtrati, “tërbon” fansat me lëvizjet seksi

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të showbizz-it.

Kjo për faktin se Enca është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht foto provokuese, të cilat shkojnë përtej imagjinatës.

Ndërsa, së fundmi Enca ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagra. Teksa shfaqet seksi nga shtrati, këngëtarja i ka lënë pa fjalë fansat me lëvizjet seksi.

850x636_14624450_632956196885378_2002118177764409344_n1499542570.jpg

 

63801-640-0-5a200b9c1f7f2.png

 

video.png

maxresdefault.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë po ndodh më këngëtaren shqiptare? Me shami në kokë dhe gjoksin zbuluar (FOTO)
Plasën zërat se janë ndarë, Big Basta zbulon të vërtetën me këtë foto »
Article Logic
Execution time: 0.018946170806885
array(1) { ["section"]=> string(86) "kengetarja-shqiptare-publikon-video-nga-shtrati-terbon-fansat-me-levizjet-seksi-101381" }