Këngëtarja shqiptare sjell në jetë binjakët, bashkëshorti e falenderon publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 15-08-2016 Këngëtarja shqiptare sjell në jetë binjakët, bashkëshorti e falenderon publikisht

Këngëtarja Teuta Kurti ka sjellë në jetë binjakët, një djalë dhe një vajzë. Kurti dhe bashkëshorti i saj Dardan Luta ka një vajzë më të madhe, ndërsa së fundimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Bashkëshorti i këngëtares ka preferuar ta falenderojë publikisht atë, për ndjenjën që i ka dhuruar.

“Teuta, të falem'nderit për këtë ndjenjë gruja jem - veç muj me e paramendu qysh ti po ndihesh si nane. hala AYA”, shprehet Luta. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026665925979614
array(1) { ["section"]=> string(86) "kengetarja-shqiptare-sjell-ne-jete-binjaket-bashkeshorti-e-falenderon-publikisht-49830" }