Këngëtarja shqiptare tejet e nxehtë, pozon provokueshëm mbi tavolinë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 26-11-2016 Këngëtarja shqiptare tejet e nxehtë, pozon provokueshëm mbi tavolinë (Foto)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina mbetet ndër emrat më njohur të muzikës shqiptare.

Me karakter të sinqertë dhe pa komplekse ajo jorrallëherë bëhet temë diskutimi për format trupore.

Duket se këngëtarja po përgatitet për një projekt të ri muzikor pasi ka realizuar një set fotografik tejet provokues. e veshur me të zeza, Fjolla shihet teksa pozon provokueshem mbi një tavolinë.

  fjolla.jpgfjolla1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02388596534729
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-shqiptare-tejet-e-nxehte-pozon-provokueshem-mbi-tavoline-foto-60733" }