Këngëtarja shqiptare thyen ligjin, pi cigare në lokal me mikeshat dhe sfidon hapur policinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 23-02-2017 Këngëtarja shqiptare thyen ligjin, pi cigare në lokal me mikeshat dhe sfidon hapur policinë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi thyen hapur ligjin antiduhan.

Këtë e ka treguar vetë, haptazi fare përmes një postimi në Instagram.

Në fotografinë e fundit në Instastory ajo shihet teksa së bashku me  bashku me mikeshat e saj po pinë cigare në ambiente të mbyllura, pa e vrarë mendjen fare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026911973953247
array(1) { ["section"]=> string(96) "kengetarja-shqiptare-thyen-ligjin-pi-cigare-ne-lokal-me-mikeshat-dhe-sfidon-hapur-policine-69681" }