Këngëtarja shqiptare vjen me një set fotografik në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:03 13-03-2017 Këngëtarja shqiptare vjen me një set fotografik në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTOT)

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka ardhur me një set të ri fotografik në muajt e fundit të shtatzënisë së saj.

Ryva prej kohësh ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë dhe tani ajo është në pritje të ëmbël. Duke qënë se është edhe në muajt e fundit të shtatzënisë, Ryva ka realizuar një set fotosh profesionale me fotografin Norik Uka dhe me veshjet e Dona Matoshit. Në një intervistë për Prive, këngëtarja zbuloi edhe gjininë e fëmijës. Ryva po pret një vajzë.

ri_2.pngi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028516054153442
array(1) { ["section"]=> string(93) "kengetarja-shqiptare-vjen-me-nje-set-fotografik-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise-fotot-71719" }