Këngëtarja Zajmina Vasjari, ndahet pas 13 vjetësh nga i dashuri biznesmen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 22-10-2016 Këngëtarja Zajmina Vasjari, ndahet pas 13 vjetësh nga i dashuri biznesmen

Zajmina Vasjari, këngëtarja seksi pas 13 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj, që asnjëherë nuk është bërë publik në media, por është thenë se ka qenë biznesmen.

Lajmin e ndarjes e ka dhënë RTV21, e parë kjo edhe nga postimet e fundit në instagram të ish-misit.

 “Nuk pendohem” shkruan ajo në anglisht, ndoshta edhe për zgjedhjen e saj. Zajmina me të dashurin ishin lidhur që kur ish-misi ishte në moshën 17 vjecare.

Por tani që Zajmina po afron në të 30-at, lidhja e tyre duket se nuk është më funksionale. Media dhe publiku, asnjëherë nuk e mori vesh se kush ishte biznesmeni që e shoqëroi në udhëtimin e saj 13 vjecar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034882068634033
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-zajmina-vasjari-ndahet-pas-13-vjetesh-nga-i-dashuri-biznesmen-57020" }