Keni monedha të vjetra në shtëpi? Shikoni çfarë vlere kanë në E-buy dhe fitoni para

Publikuar tek: ekonomi, më 11:01 09-03-2017 Keni monedha të vjetra në shtëpi? Shikoni çfarë vlere kanë në E-buy dhe fitoni para

Shumë prej nesh mban nëpër syrtarët e shtëpisë monedhat dhe karmonedhat e vjetra, që kanë dalë prej vitesh nga tregu.

Por, nëse nuk jeni të fiksuar pas tyre dhe nuk i koleksiononi, ju mund të fitoni para prej tyre. Një alternativë e mirë është shitja e tyre në faqen e njohur të shit-blerjeve në e-buy.

Vlera e tyre arrin nga disa dollarë deri në mbi 1600 dollarë amerikanë, një shumë e mirë kjo për një familje shqiptare.

Në linkun e mëposhtëm keni çmimet që ofrohen për monedha të ndryshme: http://www.ebay.com/itm/ALBANIA-1926-1-4-LEKU-COIN-NICE-HIGH-GRADE-COIN-NO-RESERVE-/302227838330?_trksid=p2141725.m3662.l6403 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070128440856934
array(1) { ["section"]=> string(88) "keni-monedha-te-vjetra-ne-shtepi-shikoni-cfare-vlere-kane-ne-e-buy-dhe-fitoni-para-71290" }