Këpucët trend i momentit, janë shumë të lira kur i bëni vetë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:24 12-02-2018 Këpucët trend i momentit, janë shumë të lira kur i bëni vetë (Video)

Këpucët apo çizmet që duken si çorape kanë qenë këtë vit një trend i pa shmangshëm.

Ama si çdo artikull i cili është në modë çmimi i tyre nuk është edhe aq i lirë. Tashmë nuk keni pse i blioni më as false, pasi një stiliste e re na ka treguar se si mund t'i bëjmë vetë ato, dhe me kosto minimale.

Në videon e mëposhtme do të shihni se si mund të krijoni këpucë moderne duke ricikluar të vjetrat që keni. Të gjitha që ju duhen janë këpucë të çfarëdoshme dhe një palë çorape në gjatësinë që ju preferoni. Të jesh muderne nuk ka qenë kurrë më e lehtë se kaq!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Postoi foto toples duke gatuar, ja mesazhi që nuk morët dot nga fotoja e modeles
Kush tha që meshkujt nuk veshin streçe, ky moderator shqiptar do t’ju tregojë të kundërtën (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.019932985305786
array(1) { ["section"]=> string(72) "kepucet-trend-i-momentit-jane-shume-te-lira-kur-i-beni-vete-video-110041" }