Kërcet dollari sheshit për 2 këngëtarët shqiptarë: Publikojnë foton dhe tregojnë si i kanë ndarë paratë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:21 06-01-2017 Kërcet dollari sheshit për 2 këngëtarët shqiptarë: Publikojnë foton dhe tregojnë si i kanë ndarë paratë

 “Unë jam me Shqiptaro-Amerikanët”. Kështu shkruan Stefi Prifti, këngëtari korçar që bashkë me vëllain e tij Endri Priftin kanë kënduar në Nju Xhersi në Amerikë.

Vëllezërit korçarë këto ditë festash kanë bërë shumë para duke kënduar dhe ktë e dëshmon edhe kjo foto me dollarë në dysheme. Teksa publikon foton, Stefi rrëfen edhe se si i ndanë paratë.

“Raste të rralla me shumë emocion dhe pjesëmarje të madhe.

Faleminderit të gjithe pjesëmarrësve nëNeë Jeresi. Një mbremje e paparë! Paratë u ndanë në 10 pjesë të barabarta”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032413005828857
array(1) { ["section"]=> string(108) "kercet-dollari-sheshit-per-2-kengetaret-shqiptare-publikojne-foton-dhe-tregojne-si-i-kane-ndare-parate-64737" }