Kërcimi i Encës "çmend" gjithë reperat shqiptar, ndër ta dhe Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 04-08-2016 Kërcimi i Encës

Enca Haxhia  është një ndër këngëtaret që pëlqehet nga gjithë fansat shqiptarë.

Ajo është temë e mendiave, për paraqitjen si dhe pozat e saj të shumta.

Enca ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram, ku shkruan, “Milkshake im sjell gjithë meshkujt në oborrin tim”.

Pas saj,  ndodhen disa nga këngëtarët  shqiptar midis tyre dhe Noizy, teksa e vëzhgojnë sikur duan ta “përpijnë’ Encën.

enca_haxhia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03254222869873
array(1) { ["section"]=> string(70) "kercimi-i-ences-cmend-gjithe-reperat-shqiptar-nder-ta-dhe-noizyn-48744" }