Kërcimi i vajzës së presidentit Obama që qarkullon në gjithë mediat sociale (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 01-08-2016

Malia Obama, vajza e madhe e Presidentit të SHBA është filmuar duke kërcyer në një mënyrë që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo kishte dalë me shokët në festivalin vjetor të muzikës Lollapalooza në qytetin e Çikagos. Më pas kjo video ka qarkulluar në internet, duke u shpërndarë dhe komentuar nga shumë persona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.72749900817871
array(1) { ["section"]=> string(87) "kercimi-i-vajzes-se-presidentit-obama-qe-qarkullon-ne-gjithe-mediat-sociale-video-48418" }