Kërkesa e Dylgjerit për Brahon që tha: Drogë kanë përdorur si nga ju, si nga ne

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:30 16-09-2015 Kërkesa e Dylgjerit për Brahon që tha: Drogë kanë përdorur si nga ju, si nga ne

Pasi kreu i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho deklaroi në Komisionin e Dekriminalizimit ku po diskutohej testi i drogës se “Drogë kanë përdorur shumë, si nga ju e si nga ne”, gazetari Ylli Dylgjeri ka një kërkesë.

Dylgjeri i kërkon Brahos të bëjë që nesëe analizën e drogës në laboratorin më të afërt.

“Si qytetar, si gazetar dhe si bashkëkombas i Zotit Braho, i kërkoj Atij që qysh nesër, të marrë një shishe në farmaci, të urinoj në mëngjez esëll, dhe ta dërgoi atë për analizën e drogës në laboratorin më të afërt.

Është ky xhest që do të vlejë sa 1000 fjalë, në një kuvend që akuzohet edhe si vend narkomanësh.

Faleminderit për mirëkuptimin zoti Braho!”, shkruan Dylgjeri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022127866744995
array(1) { ["section"]=> string(83) "kerkesa-e-dylgjerit-per-brahon-qe-tha-droge-kane-perdorur-si-nga-ju-si-nga-ne-20949" }