Kërkesa e veçantë e një punonjëse të OSHEE drejtuar kryeministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 22-03-2015 Kërkesa e veçantë e një punonjëse të OSHEE drejtuar kryeministrit

Një kërkesë e veçantë i është drejtuar kryeministrit Edi Rama, në Facebook nga një punonjëse e OSHEE, e cila shprehet e prekur nga pamundësia e shtetasit Shefki Fega për paguar detyrimet e prapambetura të energjisë elektrike.

“Z. kryeministër në emër të humaintetit dhe njerëzillëkut, të kërkoj ti falësh detyrimet e prapambetura të energjisë elektrike abonentit me emër Shefki Fega. Do të më kurseje lotët e mëngjesit të të dielës, duke parë, ndjerë dhe dëgjuar mjerimin”, shkruan Eriona në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021318197250366
array(1) { ["section"]=> string(70) "kerkesa-e-vecante-e-nje-punonjese-te-oshee-drejtuar-kryeministrit-6606" }