Kërkonte bojë për flokët në internet, gjen sozinë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 19-05-2016 Kërkonte bojë për flokët në internet, gjen sozinë (Foto)

Katie Morrow ishte duke kërkuar për bojë flokësh në faqen Amazon por mbeti e shokuar kur vuri re foton e vjë vajze që ishte identike me të.

29 vjeçarja nga Connecticut i SHBA-ve po shihte komentet në nëj ngjyrë për flokët por aty pa fotografinë e 23 vjeçares Paula Petra nga Atlanta, e cila kishte shpërndarë fotomn e vetë për të demodtuar ngjyrën e flokëve. Ajo menjëherë e shkarkoi foton dhe ia nisi të afërmve dhe bashkëshortit të saj, të cilët fillimisht nuk po e besonin.

doppelganger-543465.jpg

Më pas të dyja vajzat vendosën të takohen nga afër, treguan historitë e familjeve të tyre për të parë nëse kishin lidhje gjaku por sozia e saj ishte me origjinë rumune.

doppelganger-543474.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051620006561279
array(1) { ["section"]=> string(59) "kerkonte-boje-per-floket-ne-internet-gjen-sozine-foto-40938" }