Këshilltarët ofendohen mes tyre, Veliaj qesh dhe bisedon në telefon

Publikuar tek: politike, më 00:31 31-12-2015 Këshilltarët ofendohen mes tyre, Veliaj qesh dhe bisedon në telefon

Debati në Këshillin Bashkiak të Tiranës ka degjeneruar sërish në ofendime mes anëtarëve socialistë dhe demokratë.

Këshilltari i PS-së, Salianji e ka humbur durimin me ndërhyrjet e vazhdueshme të demokratit Topollaj duke iu drejtuar atij me fjalë fyese.

Ndërkohë, gjatë kohës që në sallë lëshoheshin ofendimet, kryebashkiaku Erion Veliaj nisi të qesh dhe më pas të flasë në telefon.

“Po a bëhet budallai njeri? Ai është gomar ju merreni me atë”-, i është drejtuar më pas Veliaj këshilltarëve të socialistë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Abrahams: SHBA-të nuk mbështetën institucionet në Shqipëri, rilindja jo ajo që pritej
Rama tregon lapsusin: Ministri Cani sa nuk përfondoi në urgjencë »
Article Logic
Execution time: 0.018295049667358
array(1) { ["section"]=> string(72) "keshilltaret-ofendohen-mes-tyre-veliaj-qesh-dhe-bisedon-ne-telefon-28902" }