Këshilltari i Ilir Metës jep “LAJMIN E FUNDIT” pas deklaratës së Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:27 10-06-2017 Këshilltari i Ilir Metës jep “LAJMIN E FUNDIT” pas deklaratës së Ramës

Këshilltari i Ilir Metës, Emiljano Aleksi pas deklaratave të papritura bërë sot nga kryeministri Edi Rama që foli hapur kundër LSI dhe për “metastaza” që përhapen në çdo zyrë, reagon përmes një statusi me tone ironie e humori.

“Lajmi Fundit

                          D E K R E T

Facebook, vlerëson me medalje Rilindësit e Republikës së Re...!

Motivi:  Për kontribute të veçanta në rritjen e numrit  fiktiv të përdorueseve.

J’u jepet medalja “Për shërbime të shquara”  në fshehjen e identitetit të tyre të vërtetë, rritjes fiktive të sondazheve, llumit dhe sharjeve nëpër portale.

 Ky dekret hyn në fuqi menjëherë”, shkruan Aleksi.

em.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përballja pas 7 vitesh, Rama e shikon kështu takimin me Çanin (PUBLIKON KËTË FOTO)
Videoja që po “shkrin gazit” rrjetin, ministrja e Mirëqenies Sociale: Më falni, sa ta bëj njëherë se as… »
Article Logic
Execution time: 0.051393032073975
array(1) { ["section"]=> string(74) "keshilltari-i-ilir-metes-jep-lajmin-e-fundit-pas-deklarates-se-rames-81983" }