Këshilltari i Metës: Gjithmonë mbani gojën mbyllur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 08-09-2016 Këshilltari i Metës: Gjithmonë mbani gojën mbyllur

Sipas këshilltarit për mediat të kreut të Kuvendit Ilir Meta, Emiljano Aleksi, njeriu mëson dy gjëra të mëdha në jetë. Së pari, mos ua kthejë shpinën miqve dhe së dyti të mbajë gjithmonë gojën mbyllur.

Në fakt e para është goxha emocionale dhe e bukur për t’u mësuar në jetë por për të dytën s’jemi shumë të sigurtë. Si mund të mbajmë gojën gjithnjë mbyllur? Ndonjëherë duhet folur dhe... me zë të lartë madje.

Por ndoshta kjo që thotë Aleksi vjen për sferën politike. Me pak miq dhe me gojën kyçur, shkohet goxha larg në politikë.

emiljano.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023937940597534
array(1) { ["section"]=> string(55) "keshilltari-i-metes-gjithmone-mbani-gojen-mbyllur-52273" }